Zajímá Vás Design?

Fotíte?

Příjďte se mrknout.

Naše práce

img
+
img
+
img
+
img
+
img
+
img
+
Více

Vítejte!

Do ateliéru Multimediální tvorby přijímáme žáky od 9 let věku. Pracujeme převážně s počítačem a programy určenými ke zpracování obrazu, zvuku,videa a textu. Tyto programy jsou vybírány na základě několika kritérií, patří mezi skupinu tzv. Open source licence, tedy jsou zdarma ke stažení s neomezenou dobou užívání. Žák si tedy může potřebný softweare stáhnout z internetu a může začít pracovat. Dalším kritériem je čeština v programu, ale bez problémů používáme i angličtinu. Výrazy jako: paste, cut, delete, copy, save, open, rendo, undo, image, play, stop, atd… si děti snadno a rychle osvojí.

Počítačová grafika nás obklopuje všude. V obchodě na přebalech zboží, v novinách a časopisech, na ulici jako reklamní a propagační zdělení, na internetu i v televizi. To znamená, že je mnoho oborů, které se zabývají touto disciplínou a proto získávat znalosti, které s počítačovou grafikou souvisejí, může být dobrý základ pro budoucí volbu povolání, které je tvůrčí a navíc dobře placené. Ale hlavně tvůrčí, skromný člověk dá přednost práci povznášející ducha před mamonem z úmoru. Začínáme základními pojmy, základnímy postupy. Jpeg-obrázek, práce ve vrstvách, vytvoření složky a strukturalizace shromažďovaných dat a pojmů. Pod záložkou „Programy“ jsou představeny jednotlivé programy jako je Gimp, Inkscape, Audacity, Sound editor, Movie Maker, a další.

Více

Poslední projekt - LIGHT PAINTING

22. prosinec

LIGHT PAINTING je technika, která využívá pro fotografii světelných zdrojů různých barev (LED, lampy, neony a jiné). Focení probíhá v naprosté tmě za účasti kreslíře, který vytváří během focení na dlouhý čas abstraktní obrazce a kresby. Pro LIGHT PAINTING využíváme naše mobilní studio 3x5m, které splňuje veškeré požadavky pro tuto techniku. Fotografie jsou pořizovány „živě“ bez zvláštních efektů nebo editací a jsou k odběru přímo na místě

Více
PF 2017 Více
Vyučující: MgA. Jiří Brouček , www.jiribroucek.cz

„Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se.“ – Dalajláma